Arctic Cat

Arctic Cat

Arctic Cat

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

 • ARCTIC CAT ALTERRA TRV 700i

  Cena 43 400,00 zł

  Całkowicie nowa generacja quadów Arctic Cat - bardziej wydajne, bezproblemowe w obsłudze i nowoczesne. Użytkowo rekreacyjny quad Arctic Cat Alterra TRV 700i urzeka nie tylko swoimi parametrami ale także nowym wzornictwem, agresywnym wyglądem i bardziej ostrymi liniami niż poprzednia generacja tych pojazdów. Ultra jasne reflektory i nowoczesne oświetlenie LED sprawaiają, że skupia na sobie uwagę. Dodatkowo nowy silnik, przedłużone podwozie i zawieszenie sprawiają, że Alterra TRV 700i to zupełnie nowy quad. Innowacyjne podejście do wygodnej jazdy i ergonomii zostało połączone z bardziej precyzyjną geometrią przedniej osi dzięki czemu prowadzenie jest bardziej precyzyjne, a jazda komfortowa.

 • ARCTIC CAT ALTERRA TRV 700i...

  Cena 57 000,00 zł

  Całkowicie nowa generacja quadów Arctic Cat - bardziej wydajne, bezproblemowe w obsłudze i nowoczesne. Użytkowo rekreacyjny quad Arctic Cat Alterra TRV 700i XT EPS urzeka nie tylko swoimi parametrami ale także nowym wzornictwem, agresywnym wyglądem i bardziej ostrymi liniami niż poprzednia generacja tych pojazdów. Ultra jasne reflektory i nowoczesne oświetlenie LED sprawaiają, że skupia na sobie uwagę. Alterra TRV 700i XT EPS to wersja przedłużona z elektrycznym wspomaganiem kierownicy dla przyjemniejszej i mniej męczącej jazdy. Innowacyjne podejście do wygodnej jazdy i ergonomii zostało połączone z bardziej precyzyjną geometrią przedniej osi dzięki czemu prowadzenie jest bardziej precyzyjne, a jazda komfortowa.

 • ARCTIC CAT ALTERRA TRV...

  Cena 58 300,00 zł

  Nowa generacja quadów Arctic Cat jest bardziej wydajna, łatwa w obsłudze i co widać na pierwszy rzut oka wygląda zupełnie inaczej. Flagowy model rekreacyjno-użytkowy, Alterra TRV 1000i XT EPS zaskakuje nie tylko przyjemną jazdą, ale właśnie nowoczesnym, agresywnym designem oraz ostrymi liniami wykończenia.  Ultra jasne reflektory halogenowe i nowoczesne oświetlenie LED sprawaiają, że zwraca na siebie uwagę, a silnik, podwozie oraz nowe zawieszenie wznoszą go na nowy poziom w tej klasie pojazdów. Zmieniona geometria przedniej osi poprawia precyzję kierowania, a w połączeniu z przedłużonym podwoziem i wspomaganiem kierownicy jazda staje się naprawdę przyjemna, a komfort podróżowania wzrasta.