STELS

STELS

STELS

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

 • STELS GUEPARD 650i V-twin

  Cena 39 500,00 zł

  STELS GUEPARD 650i

  Guepard 650 - podstawowy model quada w gamie pojazdów Stels.

  Niezastąpione chwile spędzone na quadowej turystyce.

   Wyposażenie skeirowane do mniej wymagających amatorów quadowania. Dwa bagażniki zapewnią właściwa ilość miejsca na niezbędny bagaż oraz wyposażenie surwiwalowe. Wygodne siedzenie pasażera wraz z oparciem i uchwytami pozwoli w bezpieczny sposób cieszyć się jazdą terenową. Nieprzerwaną radość, związaną z docieraniem w najodleglejszy teren zapewni silnik 650 V-Twin. Maszyna, która postawi się wielu swoim silniejszym braciom, a jednocześnie nie wyciągnie ostatniej złotówki z kieszeni.

 • STELS GUEPARD 800i V-TWIN

  Cena 44 999,00 zł

  STELS GUEPARD 800i

  Guepard 800 – wyposażony w moc, której niczego nie brakuje.

  Złoty środek na drodze do doskonałości. Osiemsetka jest idealna dla tych, którzy potrzebują nieco więcej mocy i dobrego dopasowania.

 • STELS GUEPARD 850i V-TWIN

  Cena 47 500,00 zł

  STELS GUEPARD 850

  dukcjCzy wybierasz się na wymagającą wyprawę, w której Guepard zamierza wspiąć się na szczyty gór? Chcesz go pogonić na ranczo? On z radością podejmie wszystkie twoje wyzwania i pokonanie Cię nie zajmie mu zbyt dużo czasu. Zawsze !!!ą części z aluminium oraz ścisłą kontrolą jakości na każdym etapie. Dzięki temu w pojazdach STELS wiele plastikowych elementów zostało zastąpione metalowymi.