List of products by brand CF Moto

Krótki opis marki CF Moto

Założona w 1989 roku, CFMOTO projektuje i produkuje innowacyjne pojazdy sportowe.

W Kanadzie produkty CFMOTO są dystrybuowane przez CMI poprzez sieć wysokiej jakości autoryzowanych dealerów CFMOTO. Jako partner w zakresie badań i rozwoju CFMOTO, CMI przyczynił się do rozwoju wielu funkcji, pozwalając im zawsze wyróżniać się na tle konkurencji i stale zapewniając, że spełniają potrzeby rynku kanadyjskiego.

CFMOTO jest światowym liderem w produkcji chłodzonych cieczą silników do quadów i motocykli. CFMOTO, dystrybuowane w ponad 70 krajach, ma roczną zdolność produkcyjną 800 000 silników i 600 000 pojazdów.

CFMOTO opracowuje, produkuje, sprzedaje i dostarcza najbardziej niezawodne i opłacalne motocykle na świecie, pojazdy terenowe, pojazdy użytkowe side-by-side oraz silniki, części, przekładnie i akcesoria do sportów motorowych. Założona w 1989 r. CFMOTO opracowała 98 modeli pojazdów i 51 modeli silników, które są dystrybuowane przez 1900 towarzyszy na całym świecie. CFMOTO wkracza w zaawansowane szeregi na świecie w branży sportów motorowych i ma na celu dostarczanie super produktów dealerom i fanom na całym świecie.

Zespół badawczo-rozwojowy CFMOTO składa się z ponad 200 pracowników w pięciu krajach. Nasi projektanci zrobili wszystko, co w ich mocy w dziedzinie projektowania pojazdów i silników, posiadamy ponad 272 zarejestrowanych patentów i niezależnych praw intelektualnych, a dążenie do innowacji obejmuje także nasze akcesoria. Dysponując zasobami zaawansowanego zaplecza badawczo-rozwojowego, CFMOTO zmierza w kierunku światowej klasy producenta w branży sportów motorowych.

„Bezużyteczny cel, bez usprawiedliwienia bycia” z prawie 30-letnim doświadczeniem w branży motocyklowej, CFMOTO zawsze poświęca się dostarczaniu optymalnej wartości dla każdego produktu, w związku z tym produkty CFMOTO korzystają bardziej niż jakikolwiek inny pojazd z niewiarygodnego bogate doświadczenie z dziesięcioleci w tej niezwykle konkurencyjnej branży i okazuje się być idealnym partnerem do czerpania radości z życia i poznawania świata.

Użytkownicy CFMOTO otrzymają nowy poziom radości i podniecenia, będą mogli cieszyć się odkryciami i satysfakcjonującymi spotkaniami oraz więcej zabawy z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami - wspólnie doświadczaj więcej!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz